Powerup
Każdego dnia stajemy się lepsi
w tym co robimy

Kto tworzy agencję?

Jesteśmy zgranym zespołem osób, które mają duże kompetencje w świadczeniu usług marketingowych. Specjalizujemy się w tworzeniu strategii budowy wizerunku firmy w Internecie, poczynając od stworzenia unikalnego logotypu zwiększającego potencjalną zapamiętywalność, kończąc na całej oprawie graficznej przedsiębiorstwa wyróżniającej je na tle innych w branży. Wykonaliśmy już tysiące projektów, bowiem zaufało nam wiele małych i dużych firm. Nasza poznańska agencja interaktywna zawsze podąża za najnowszymi trendami w projektowaniu stron www, by dostosowywać wszystkie koncepcje do dynamicznie zmieniającego się rynku. Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe bardzo znanych marek w sieci. Stworzyliśmy niejedną atrakcyjną wizualnie szatę witryny internetowej z dbałością o szczegóły, takie jak np. miejsce wyeksponowania produktu czy kompozycja barw. Kreatywność, nowe technologie i stała współpraca z klientem – oto, co ważne dla nas, jako agencji interaktywnej.

powerup_agencja_klienci2.jpg

Jaki jest nasz proces działania?

Wierzymy, że pomyślność projektu uzależniona jest w dużej mierze od dobrej komunikacji z firmą, której oferujemy nasze usługi. Proponujemy spotkanie, na którym poznajemy ofertę, misję i politykę firmy oraz staramy się jak najtrafniej rozpoznać potrzeby klienta. Chcemy dowiedzieć się, jakie są jego cele i oczekiwania, by móc im sprostać, a także bazując na wieloletnim doświadczeniu naszej agencji interaktywnej dodać jakieś od siebie by finalnie wspólnie osiągnąć sukces. Dodatkowo, wyznaczamy terminy wykonania zadań korzystne dla obu stron oraz określamy budżet. Następnie nasza agencja interaktywna szuka jak najlepszych rozwiązań by zwiększyć widoczność przedsiębiorstwa w sieci i przyciągnąć odbiorców. Dzięki kreatywnej burzy mózgów poszukujemy pomysłów i wybieramy tylko te najlepsze.

 

Jeśli szukasz profesjonalnego doradztwa, wyjątkowego projektu strony internetowej, dobrej strategii rozwoju marki oraz wartościowych treści reklamowych, zwróć się do nas. Główna siedziba naszej agencji interaktywnej znajduje się w Poznaniu, mamy również oddział w Trójmieście.

Zobacz nasze realizacje