Powerup

Strona i branding dla szkoły językowej

powerup_farruco.jpg

Farruco, to nazwa nowoczesnej szkoły uczącej języka hiszpańskiego. Dlaczego nowoczesnej? Dlatego, że przyswajanie wiedzy i podnoszenie swoich umiejętności lingwistycznych jest dopasowane do kursanta. Nauka może przebiegać zarówno stacjonarnie jak również on-line w formie e-learningu.

Dla tego klienta zaprojektowaliśmy logo, wszystkie materiały składające się na identyfikację wizualną oraz przygotowaliśmy narzędzia promocyjne. Oprócz tego byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie responsywnej strony internetowej wraz z systemem zarządzania uczniami i wymiany dokumentów między kursantem i lektorem.

 

powerup_farruco_logo1.jpg
powerup_farruco_ikonki1.jpg
  • powerup_farruco3.jpg
  • Stworzona przez nas strona internetowa przyciąga kolorami i zdjęciami, które oddają główne cechy kursów w Farruco - nauka ma być przyjemna i ciekawa. Ma pozwalać na praktyczny rozwój umiejętności lingwistycznych.

    Prosta obsługa i ikonografia pozwala na wygodne korzystanie z witryny. Poza warstwą wizualną i sprzedażową przygotowaliśmy panel do zarządzania kursantami i małą platformę dla uczniów. Po zalogowaniu otrzymują oni dostęp do indywidualnych materiałów dydaktycznych, mogą sprawdzać swoje postępy w nauce za pomocą testów. Kolejne funkcje pozwalają na komunikację z lektorem i przesyłanie bezpośrednio na swoje konto wykonanych ćwiczeń i zadań sprawdzających wiedzę.

Zobacz nasze realizacje