Powerup
Full Stack WordPress Developer

W związku z silnym rozwojem agencji poszukujemy co najmniej 2 osób, które wspomogą nas w projektowaniu stron i sklepów internetowych. Interesuje nas przede wszystkim długofalowa współpraca z doświadczonymi i kreatywnymi web designerami.

Jakie będą Twoje zadania?

- praca zdalna
- wdrażanie layoutów stron i sklepów internetowych

Czego oczekujemy?

- Praca z ACF – nie korzystamy z builderów ani innych gotowych rozwiązań
- Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, przynajmniej podstawy JavaScript oraz zagadnień związanych z tworzeniem front-endu aplikacji webowych
- Dobra znajomość PHP
- Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych stron internetowych (przynajmniej 1 rok doświadczenia w tworzeniu projektów komercyjnych)
- Dokładność i wysoka etyka zawodowa
- Posiadanie portfolio, które należy dołączyć do CV.

Co oferujemy?

- umowę B2B lub zlecenie / faktury
- elastyczne godziny pracy
- samodzielność i możliwość podejmowania nowych wyzwań
- współudział w ambitnych projektach

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt na adres: webdeveloper@powerup.pl.

W tytule wiadomości prosimy umieścić: "Full Stack WordPress Developer".

Web Designer Freelancer

Skupiamy się na wdrożeniach stron internetowych i sklepów opartych o WordPressa/WooCommerce.

- projektowanie najwyższej jakości layoutów stron i sklepów internetowych

- bogatego portfolio i doświadczenia
- dostępności w ciągu dnia, kiedy zazwyczaj wszyscy pracują
- znajomości programu Adobe XD oraz innych programów graficznych
- dbania o szczegóły
- znajomości zasad UX
- dobrego gustu i umiejętności połączenia oczekiwań klienta z aktualnymi trendami.

- ciągłość zleceń
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie portfolio na adres: webdesigner@powerup.pl.
W tytule wiadomości prosimy umieścić: "Aplikacja Web Designer".
Wyceń projekt