Szukamy talentów. Cenimy Twoje  umiejętności wyżej niż CV

Odezwij się do nas tutaj, nawet jeśli obecnie nie rekrutujemy na interesujące Cię stanowisko.

Aktualnie poszukujemy

Jakie będą Twoje zadania

Poszukujemy kilku doświadczonych Web Developerów FREELANCERÓW

  • Wdrażanie WordPressa / WooCommerce
  • Integracje z zewnętrznymi wtyczkami np. płatności, kuriery, programy CRM itp
  • Wdrażanie front-endu (HTML/CSS/JavaScript) stron internetowych i aplikacji biznesowych
  • Konwersja projektów graficznych wykonanych w Adobe XD
  • Tworzenie koncepcji technicznych we współpracy z zespołem
  • Nadzór, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych naszych klientów
    Optymalizacja SEO według wytycznych dostarczanych przez analityków

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie rozliczane za projekt
  • Stale nowe zlecenia
  • Elastyczne godziny pracy oraz praca zdalna
  • Różnorodne projekty, pozwalające zdobyć doświadczenie w różnych branżach

Co powinieneś umieć

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, przynajmniej podstawy JavaScript oraz zagadnień związanych z tworzeniem front-endu aplikacji webowych
  • Dobra znajomość PHP
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych stron internetowych (przynajmniej 1 rok doświadczenia w tworzeniu projektów komercyjnych)
  • Dokładność i wysoka etyka zawodowa
  • Ambicja i chęć rozwoju
  • Miłe usposobienie i nastawienie na współpracę
  • Umiejętność szukania rozwiązań
  • Odpowiedzialne podejście do zadań oraz Klientów
  • Portfolio
webdeveloper@powerup.pl

Co powinieneś posiadać

  • bogate portfolio i kreatywne pomysły zgodne z zasadami UX/UI
  • znajomość programu Adobe XD oraz innych programów graficznych
  • dbałość o szczegóły i sumienność
  • dokładność
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu

  • współudział w ambitnych projektach dla znanych klientów
  • ciągłość zleceń
  • elastyczne godziny pracy
  • samodzielność i możliwość realizowania własnych projektów
webdesigner@powerup.pl