Powerup
marketing_stomatologiczny.jpg

Co wpływa na pozyskiwanie pacjentów?

Na sukces gabinetu stomatologicznego wpływa szereg działań. Nie chodzi tu tylko o profesjonalną obsługę pacjentów. Zanim pojawią się w gabinecie, muszą się o nim dowiedzieć i przede wszystkim mu zaufać. Profesjonalny marketing stomatologiczny to przede wszystkim obecność w internecie - profesjonalna strona internetowa gabinetu stomatologicznego, zoptymalizowana kampania w Google Adwords (GDN) czy obecność w social mediach. Na wizerunek wpływa również logo gabinetu i identyfikacja wizualna a także materiały promocyjne.

  • powerup_artdentis_miniatura.jpg
  • powerup_artdentis_miniatura_2.jpg

Skontaktuj się z nami

tel. 504 215 213  |  kontakt@powerup.pl

01.
Profesjonalna strona internetowa gabinetu stomatologicznego

Intuicyjne i nowoczesne strony internetowe to dla stomatologów ich wizytówka i miejsce pierwszego spotkania z potencjalnym pacjentem. Dbamy o to, aby strony www tworzone przez agencję Powerup posiadały wyoski poziom intuicyjności, odpowiadały najnowszym trendom stylistycznym i były przyjazne Google. Wszystko po to, aby zapewnić profesjonalny wizerunek Twojego gabinetu stomatologicznego i zwiększyć ilość pacjentów.

 

 

 

02.
Identyfikacja wizualna dla stomatologa

Unikalne, zaprojektowane indywidualnie logo oraz identyfikacja wizualna wyróżni Twój gabinet stomatologiczny na tle konkurencji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam na dobór odpowiedniej kolorystyki, aby Twoi pacjenci pozytywnie odbierali Twoją markę i mogli jej zaufać. Silna i budząca zaufanie marka to większa sprzedaż, czyli wzrost liczby pacjentów.
Spójny wizerunek gabinetu stomatologicznego to wstęp do osiągnięcia sukcesu. Doskonale o tym wiemy i realizujemy tą zasadę w praktyce.

 

 

 

03.
Sesja zdjęciowa i filmy promocyjne gabinetu stomatologicznego

Przygotujemy dla Ciebie projesjonalne, budzące pozytywne emocje materiały video oraz sesje zdjęciowe stomatologów. Zadbamy, aby Twój potencjalny pacjent poczuł, że dzięki Tobie będzie mógł poczuć się komfortowo i nie bał się wizyty. Przedstawimy Ciebie, Twój zespół oraz gabinet stomatologiczny w taki sposób, aby przekonać pacjenta, o słuszności wyboru Twojego gabinetu.
Obecny trend w kreaowaniu wizerunku to również materiały video. Zaprezentujemy Twoje usługi dzięki profesjonalnym filmom promocyjnym, które mogą między innymi wzbogacić stronę internetową Twojego gabinetu. Sesje zdjęciowe wnętrz i zespołów pracujących w gabinetach i klinikach stomatologicznych są bardzo wartościowym materiałem na nową stronę dla gabinetu stomatologicznego.

  • artdentis_-40.jpg
  • rozmowa-z-pacjentem.jpg

04.
Zwiększenie widoczności gabientu lub kliniki w internecie.

Frazy stomatolog jest wyszukiwana kilkadziesiąt tysięcy razy. Zadbamy o to, żeby Twój gabinet stomatologiczny pojawiał się wszędzie tam, gdzie szukają Twóich usług potencjalni pacjenci. Przeprowadzamy analizuję działań w internecie i prowadzimy dopasowane do Twoich potrzeba kampanie e-marketingowe.
Zadzbamy o wzrost sprzedaży czyli pozyskanie większej liczby nowych pacjentów lub sprawimy, że Twój gabinet stomatologiczny stanie się bardziej rozpoznawalny. Wiemy jak zwiększyć liczbę pacjentów w gabinecie stoamtologicznym.

Skontaktuj się z nami

tel. 504 215 213  |  kontakt@powerup.pl

Zobacz nasze realizacje