Powerup

Artdentis

Pomogliśmy klinikom stomatologicznym Artdentis zapewnić profesjonalny i nowoczesny wizerunek w internecie, dzięki nowej stronie internetowej. Stworzyliśmy responsywną witrynę, która stanowi pierwszy element komunikacji z pacjentami.

powerup_strona_internetowa_artdentis.jpg

Bez bólu i lęku

Kliniki Artdentis to profesjonalne placówki medyczne działające na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i Łodzi. Właścicielami są lek. dent. Elżbieta Krężlik i lek. dent. Arkadiusz Krężlik, prowadzący działalność medyczną od 1990 roku.

Szanując Państwa czas stworzono możliwość wyboru miejsca leczenia. Poradnia w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi leczenie w zakresie stomatologii, diagnostyki medycznej, opieki specjalistycznej oraz rehabilitacji. Klinika w Łodzi koncentruje swoją działalność na stomatologii ze szczególnym naciskiem na implantologię stomatologiczną.

powerup_strona_internetowa_artdentis_15.jpg

Nowoczesny wizerunek

Nasz klient w swoim biznesie stawia przede wszystkim na najnowocześniejsze metody leczenia. Strona internetowa, ktorą stworzyliśmy musiała odzwierciedlać taki sam najwyższy poziom. Wyzwaniem, jakie postawił przed nami klient było stworzenie logicznej struktury informacji. Artdentis bowiem to nie tylko kliniki stomatologiczne, ale również przychodnie specjalistyczne. Konieczność intuicyjnego rozdzielenia obu praktyk skłoniła nas do stworzenia ekranu powitalnego, z poziomu którego użytkownicy przechodzą do wybranej części działalności Artdentis. 

powerup_strona_internetowa_artdentis_2.jpg
powerup_strona_internetowa_artdentis_3.jpg
powerup_strona_internetowa_artdentis_11.jpg
Zobacz nasze realizacje
Wyceń projekt