Powerup

Biscontrol

Firma Biscontrol zleciła nam wykonanie strony internetowej. Postanowiliśmy zastosować w tym przypadku styl zwany 'one page'.

Oznacza on, że cała zawartość strony - strona główna i podstrony - są dostępne z jednego poziomu. Nie ma konieczności przechodzenia pomiędzy podstronami i tym samym przeładowywania całej strony. Ograniczamy w ten sposób liczbę kliknięć, nawet do 1! Zyskujemy także na wygodzie i intuicyjności obłsugi witryny, a także na czasie jej ładowania. Projekty one page to aktualny trend w tworzeniu stron internetowych. Poza kreacją i wdrożeniem naszego autorskiego systemu CMS, mieliśmy okazję zaprojektować ikonki identyfikujące poszczególne usługi, które oferuje nasz klient.

powerup_biscontrol.jpg
powerup_biscontrol_strona_internetowa.jpg
powerup_biscontrol_strona_internetowa_3.jpg
powerup_biscontrol_strona_internetowa_4.jpg

Wygodne korzystanie z menu - zarówno w postaci tradycyjnego, poziomego jak i pionowego w formie kropek - to spore ułatwienie w nawigowaniu do witrynie. Wystarczy ruch myszką, aby eksplorować kolejne poziomy strony one page. Poziomy utożsamiają tradycyjne podstrony, jednak w tym przypadku nie ma konieczności klikania i przeładowania strony, aby dotrzeć do wybranej usługi.

Klient oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu bezpieczeństwa i kontroli dostępu, dlatego wybór aktualnie panującego trendu na strony one page stał się oczywisty.

powerup_biscontrol_strona_internetowa_5.jpg
Zobacz nasze realizacje
Wyceń projekt