Powerup

BST

Zadanie, jakie postawił przed nami ten klient to budowa spójnej komunikacji marketingowej, zarówno w internecie jak i tworzenie zintegrowanego otoczenia marki.

 

Firma BST to doświadczony podmiot z branży budowlanej. Kilkunastoletnie doświadczenie i pozycja lidera zobowiązuje do dbania także o wizerunek.
Nasze prace rozpoczęliśmy od przygotowania w pełni responsywnej witryny. Postawiliśmy na kojarzone z branżą budowlaną kolory i układ boxów, aby uzyskać nowoczesny charakter strony internetowej.

 

powerup_bst_strona_internetowa.jpg
powerup_bst_strona_internetowa_2.jpg
powerup_bst_strona_internetowa_3.jpg

Realizację strony internetowej poprzedziła analiza informacji i intuicyjności obsługi. Klient w swojej ofercie posiada 4 główne obszary działalności, które są szczególnie istotne. Nasz projekt pozwala na dotarcie do nich już z poziomu strony głównej. Nowoczesny charakter firmy komunikują wyraziste barwy i oryginalny układ całej strony internetowej. Zarządanie stroną oparliśmy o nasz autorski system CMS, który sprawdził się już na wielu witrynach internetowych.

powerup_bst_strona_internetowa_4.jpg
powerup_bst_strona_internetowa_5.jpg
powerup_bst_strona_internetowa_6.jpg

 

Współpraca z firmą BST to nie tylko stworzenie nowoczesnej i responsywnej strony internetowej. Naszym zadaniem jest projektowanie graficzne wszystkich materiałów dotyczących wizerunku firmy. Odpowiadamy także za bieżące kreacje na potrzeby codziennych zadań prowadzonych przez tą spółkę. Jesteśmy również twórcami rebrandingu firmy i relaunchu logotypu. Czuwamy nad spójnością komunikacyjną poprzez wykreowanie i stałe rozwijanie przyjętej linii kreatywnej.

 

powerup_bst_katalog.jpg
powerup_bst_katalog_2.jpg
Zobacz nasze realizacje