Powerup

Krakus

Po wygranym przetargu, powierzono nam zadanie stworzenia nowej strony produktowej dla marki Krakus. Właściciel brandu - firma Animex, to lider w produkcji wędlin na polskim rynku.

Spółka jest właścicielem znanych wszystkim wędlin Morliny, parówek Berlinek, czy wspomniany Krakus. Marka jest postrzegana jako polski skarb exportowy. W takim właśnie duchu prowadzone były działania promocyjne marki. W związku z chętnią uatrakcyjnienia przekazu i odświeżeniem komunikacji, do projektów dodane zostały takie elementy jak: drewniana deska czy produkty, z którymi można łączyć specjały Krakusa.

Nowa strona produktowa kabanosów odzwierciedla wartości marki. Cechuje ją prostota i nowoczesny charakter. Dominująca biel i prezentacja packshotów przełamana została drewnem oraz dodatkami.

krakus_powerup_kabanosy.jpg

Nowoczesność i minimalizm

Wymagania klienta co do formy oraz wyglądu zakładały jak największy minimalizm, dlatego też wykorzystane zostały proste formy, a kolorystyka w projekcie dopasowana została w sposób minimalistyczny.

Strona jest wykonana jako one page co oznacza, że do wszystkich sekcji docieramy bez konieczności przeładowania do kolejnych podstron.

krakus-lp--8.jpg
krakus_mobile_powerup.jpg

Packshoty na pierwszym miejscu

Strona prezentuje produkty firmy Animex - są to kabanosy w pięciu wariantach. Nasz projekt dotyczył strony produktowej, dlatego packshoty stanowią wyróżniający się element. Został on płynnie wkomponowany w dodatki takie jak deska oraz warzywa i zioła.

krakus-lp--3.jpg
Zobacz nasze realizacje