Powerup

L'Atelier Parfum

Francuski producent ekskluzywnych perfum, dla którego zrealizowaliśmy sklep internetowy oparty o WooCommerce.

Połączyliśmy charakterystyczny branding marki z dopracowanym technologicznie wdrożeniem. Zintegrowaliśmy także sklep z zewnętrznymi operatorami płatności i firmami kurierskimi.

lap-main.jpg

Połączenie UX i User Interface

Na bazie brandbooka marki, przygotowaliśmy unikalny projekt graficzny sklepu oraz wdrożyliśmy system WooCommerce. Większość funkcji sklepowych została wykonana przez nas od podstaw, aby idealnie dopasować działanie witryny do indywidualnej wizji klienta. Zadbaliśmy o wysoki poziom użyteczności na każdym urządzeniu oraz tak jak zawsze skupiliśmy się na doskonałym przełożeniu grafiki sklepu na jego działanie.

powerup_latelierparfum.jpg
powerup_latelierparfum2.jpg

Integracje na najwyższym poziomie

Poza wdrożeniem funkcji sklepowych, dokonaliśmy również skrojonych na miarę integracji z operatorami płatności z Francji, firmami kurierskimi na terytorium Europy oraz całego świata. Zapewniliśmy system fakturowania zamówień oraz zautomatyzowaliśmy newsletter i obsługę maili transakcyjnych. Sklep działa w dwóch językach - francuskim i angielskim. Stworzyliśmy także możliwość wyboru i dodawania promocyjnych próbek po osiągnięciu zaprogramowanych parametrów zamówienia.

product_page.jpg
perfumeries.jpg
Zobacz nasze realizacje
Wyceń projekt