Powerup

Moelke Kuchnie

powerup_moelke.jpg
  • powerup_moelke2.jpg
  • Z marką moelke kuchnie jesteśmy od samego początku jej istnienia. Współtworzymy jej wizerunek w sieci i w punktach dystrybucji. Moelke kuchnie to przede wszystkim nowoczesny design i wysoka jakość w rozsądnej cenie. Dedykowana jest osobom, które ponad wszystko cenią sobie niebanalne i odważne rozwiązania i pragną wyrazić swój indywidualizm.

    Pracę dla tego brandu rozpoczęliśmy od stworzenia responsywnej strony internetowej. Postawiliśmy na minimalistyczny design, aby jak najlepiej zaprezetnować fotorealistyczne aranżacje kuchni. Strukturę menu witryny podzieliliśmy w przejrzysty dla użytkownika sposób. Dzięki temu nawigacja na stronie jest bardzo intuicyjna. Dokonaliśmy analizy zachowań internautów i odpowiedzieliśmy na ich potrzeby, umożliwiając szybkie przejście do najważniejszych działów witryny już z poziomu strony głównej.

    www.moelke.pl

  • Dostępność serwisu w wersji na smartfony i tablety umożliwia wygodne korzystanie ze strony w każdej chwili i w każdej sytuacji. Stworzyliśmy dedykowany formularz kontaktowy, poprzez który potencjalni klienci mogą komunikować się z marką. Udzielając odpowiedzi na kilka prostych pytań dotyczących ich potrzeb, zostają przekierowani do doradcy, który dalej pomoże im dokonać wyboru najlepszego rozwiązania.

  • powerup_moelke6.jpg
powerup_moelke3.jpg
  • Współpraca z marką moelke to niemalże codzienne wyzwania i ciekawe kreacje. Odpowiadamy za rozwijanie wizerunku marki od początku jej istnienia. Tworzymy nie tylko key visualne i kampanie reklamowe w internecie, zajmujemy się pozycjonowaniem, ale także odpowiadamy za materiały drukowane. W każdej naszej kreacji staramy się wyrazić wartości marki moelke kuchnie.

  • powerup_moelke8.jpg
powerup_moelke9.jpg
Zobacz nasze realizacje