Powerup

RPWE Kancelaria Prawna

Dla kancelarii RPWE z Poznania stworzyliśmy nowoczesną i responsywną stronę w stylu 'one page'.
Oznacza to, że cała witryna zawiera się na stronie głównej. Scrollując w dół, przechodzimy przez kolejne sekcje i odsłaniane się poszczególne treści i zdjęcia.

rpwe_laptop1.jpg
rpwe_strona.jpg

Profesjonalny wizerunek kancelarii prawnej

Projektując stronę internetową dla kancelarii RPWE postawiliśmy na nowoczesny charakter witryny. Klient rozumie, że dzisiejszy trend to odpowiednie wyważenie powagi, z jaką niewątpliwie wiąże się zawód prawnika oraz kreatywnego podejścia do problemów prawnych klientów. Kancelaria prawna, która chce nadążać za nowymi standardami postawi na rozwiązania, które zaproponowaliśmy temu klientowi. Wyrazisty i w pełni profesjonalny wizerunek, który osiągnęliśmy poprzez lekkość bieli w połączeniu ze zdecydowanymi zdjęciami projekt, odzwierciedla charakter kancelarii.

rpwe_mobile.jpg

Strona typu 'one page'

Jeśli chcemy ograniczyć ilość kliknięć, aby docierać do kolejnych treści na stronie internetowej, warto rozważyć wybór takiego właśnie stylu. Przechodząc w dół strona odkrywa kolejne sekcje. Dzięki temu zyskujemy lekki i nowoczesny projekt. W tym przypadku idealnie odzwierciedla on charakter funkcjonowania naszego klienta - nowoczesna kancelaria, której priorytetem jest rozwiązywanie problemów prawnych i szukanie celnych odpowiedzi.

rpwe_strona2.jpg
rpwe_strona3.jpg
rpwe_strona4.jpg
Zobacz nasze realizacje
Wyceń projekt