Powerup

Smart Aviation

smart_aviation_stardust_5.jpg

Smart Aviation to najlepszy ośrodek szkolący pilotów w Wielkopolsce.

Jesteśmy z tym klientem od samego początku. Współtworzymy jego wizerunek poprzez narzędzia internetowe i materiały drukowane. Branża lotnicza jest nam szczególnie bliska, dlatego do Smart Aviation mamy wyjątkowy sentyment. Pierwszym zadaniem, jakie powierzył nam klient było przygotowanie responsywnej strony internetowej.

 • smart_aviation_stardust_2.jpg
 • Ośrodek szkolenia lotniczego Smart Aviation zlokalizowany jest na terenie Portu Lotniczego Poznań Ławica. Sąsiedztwo prawdziwego, liniowego lotnictwa sprawia, że uczniowie od razu zostają wrzuceni na głęboką wodę, szkoląc się w otoczeniu poważnego ruchu lotniczego, gdzie nie ma miejsca na błędy.

  Klient na początku postawił przed nami następujące zadanie: mieliśmy stworzyć responsywną stronę internetową, która będzie miała nowoczesny i niebanalny design. Istotnym elementem było także wykorzystanie na stronie elementów social media i powiązanie w ten sposób witryny ośrodka z jego profilem na Facebooku.

  W ramach realizowanego projektu opracowaliśmy także interaktywny kalendarz zajęć. Ciekawym rozwiązaniem jest również automatycznie aktualizowana pogoda na lotnisku Poznań Ławica. Pogoda to kluczowy czynnik w lotnictwie i jest bardzo ważny dla każdego pilota. Nie mogło go zatem zabraknąć na stronie Smart Aviation.

 • Dla wszystkich potencjalnych adeptów szkoły stworzyliśmy możliwość szybkiego kontaktu z ośrodkiem za pomocą dedykowanego formularza kontaktowego, a także możliwość umówienia się na lot zapoznawczy. Wszystko po to, aby poczuć miętę do lotnictwa.

  Strona umożliwia także logowanie do systemu TimeBros, poprzez który zarządza się flotą lotniczą i dokonuje rezerwacji terminów na statki powietrzne.

  Smart Aviation oferuje obecnie praktycznie pełną gamę szkoleń lotniczych - od szkoleń pilotów turystycznych, poprzez zawodowych, a na pilotach liniowych kończąc. Zrealizowany przez nas projekt strony ośrodka to bogate kompendium wiedzy o szkole i jej otoczeniu.

 • smart_aviation_stardust_3.jpg
 • smart_aviation_stardust_7.jpg
 • Obsługa Smart Aviation to także kreacje materiałów drukowanych. Przygotowane przez nas projekty wpisują się w spójną koncepcję stylistyki firmy. Stawiamy na duże, czytelne hasła powiązane z dużymi fotografiami.

smart_aviation_stardust_6.jpg
Zobacz nasze realizacje